УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дванадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 21 жовтня 2021 року

№ 599-12/2021

Про затвердження «Детального плану території окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Мирне Надвірнянської територіальної громади» Ткачук О.В.
Розглянувши заяву Ткачука Олексія Володимировича, жителя персональні дані. щодо затвердження «Детального плану території земельної ділянки окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Мирне Надвірнянської територіальної громади», керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити «Детальний план території окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Мирне Надвірнянської територіальної громади» (кадастровий № 2624084202:01:005:0129, площа 0,1031 га).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.