УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 25 листопада 2021 року

№ 773-13/2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0970 га цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах населеного пункту м. Надвірна по вул. Калнишевського Рожко А. В.

Розглянувши заяву Рожко Аліни Василівни, жительки персональні дані, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0970 га цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах населеного пункту м. Надвірна, вул. Калнишевського, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, керуючись ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.20 Земельного кодексу України, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0970 га в межах населеного пункту м. Надвірна вул. Калнишевського.
  2. Змінити Рожко Аліні Василівні цільове призначення земельної ділянки (кадастровий номер 2624010100:09:001:0310), площею 0,0970 га  з земель для ведення особистого селянського господарства  на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) в  межах  населеного пункту
    м. Надвірна вул. Калнишевського, яка перебуває у власності.
  3. Зобов’язати Рожко Аліну Василівну виконувати обов’язки власника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.