УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 25 листопада 2021 року

№ 781-13/2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Шевченка, 5«в» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії та надання її в оренду АТ «Прикарпаттяобленерго»

Розглянувши заяву інженера по роботі з філіями відділу інвентаризації та обліку нерухомості АТ «Прикарпаттяобленерго» Буличева Сергія Анатолійовича, юридична адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Індустріальна, 34, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0062 га в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Шевченка, 5«в» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії; проект землеустрою, ст.124 Земельного кодексу України, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0062 га в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Шевченка, 5«в» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код згідно КВЦПЗ – 14.02).
  2. Надати АТ «Прикарпаттяобленерго»  в оренду земельну ділянку площею  0,0062 га, в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Шевченка, 5«в» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код згідно КВЦПЗ – 14.02), земельно-кадастровий №2624010100:01:001:0485, на термін 5 (п’ять) років.
  3. Відповідно до Положення про встановлення орендної плати за землю на території Надвірнянської міської територіальної громади, яке затверджене рішенням від 03.06.2021р. №357-9/2021, встановити з 25.11.2021 АТ «Прикарпаттяобленерго» річну орендну плату за користування земельною ділянкою в межах населеного пункту м. Надвірна на вул.Шевченка, 5«в» в грошовому розмірі, що становить 10% нормативно-грошової оцінки землі. Розрахунок орендної плати є невід’ємною частиною договору.
  4. АТ «Прикарпаттяобленерго» в місячний термін оформити договір оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію у відповідності до вимог чинного законодавства. У п’ятиденний строк після державної реєстрації надати копію договору відповідному органу державної податкової служби.
  5. Витрати за складання та оформлення договору оренди землі сплачує орендар – АТ «Прикарпаттяобленерго».
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.)                                                        

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.