УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 825-14/2021

Про   затвердження   Програми покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів в Надвірнянській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки

З метою реалізації заходів щодо поліпшення профілактики та лікування злоякісних новоутворів, а також збільшення тривалості поліпшення якості життя хворих в Надвірнянській міській територіальній громаді, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Бюджетним кодексом України, враховуючи висновки постійної комісії міської ради  з питань планування, бюджету, майна і власності, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити Програму покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів в Надвірнянській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки  (додається).
  2. Головному розпоряднику та комунальним підприємствам, визначеним виконавцями заходів програми, забезпечити їх реалізацію протягом поточного року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новоселький Т.В.) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту, законності і правопорядку (голова комісії Марцінковський Р.А.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.