УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 826-14/2021

Про   затвердження   Програми протидії захворювання на туберкульоз в Надвірнянській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки (КП «Надвірнянський НЦПМД»)

З метою реалізації заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації із захворювання на туберкульоз в Надвірнянській міській територіальній громаді, поліпшення профілактики та лікування туберкульозу, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Бюджетним кодексом України, враховуючи висновки постійної комісії міської ради  з питань планування, бюджету, майна і власності, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити Програму протидії захворювання на туберкульоз в Надвірнянській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки (КП «Надвірнянський НЦПМД») (додається).
  2. Головному розпоряднику та комунальним підприємствам, визначеним виконавцями заходів програми, забезпечити їх реалізацію протягом поточного року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новоселький Т.В.) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту, законності і правопорядку (голова комісії Марцінковський Р.А.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.