УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 838-14/2021

Про внесення змін в Програму соціально-економічного розвитку Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою і екології, міська рада

вирішила:

  1. Внести зміни в перелік завдань та заходів Програми соціально-економічного розвитку Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік, затверджені рішенням сесії №122-5/2021 від 11.02.2021, а саме п.3 “Внесок до статутного фонду КП «Надвірнакомунсервіс» для поповнення обігових коштів” та п.22 “Внесок до статутного фонду КП «Надвірнашляхбуд» на поповнення обігових коштів ” розділу І “Капітальні вкладення” викласти в новій редакції згідно додатку 1.
  2. Головним розпорядникам та комунальним підприємствам, що визначені виконавцями заходів програми, забезпечити їх реалізацію протягом поточного року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності  (голова комісії Новосельський Т.В.) та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою і екології (голова комісії Цибулько Є.О.)

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.