УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 850-14/2021

Про  намір передачі в оренду та оголошення аукціону  на оренду частини димової труби та асфальтно-бетонної площадки по вул. Грушевського,168А, с.Назавизів

З метою ефективного використання майна комунальної власності, розглянувши звернення ПрАТ «Київстар»,  враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про оренду державного та комунального майна», постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 3 червня 2020 р.      № 483, постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно» від 28.04.2021 № 630, міська рада

вирішила:

  1. Об’єкт оренди – частина димової труби та асфальтно-бетонної площадки, загальною площею 15,0 кв.м., по вул. Грушевського,168А, с.Назавизів, Надвірнянського р-ну, Івано-Франківської обл., вважати таким, що відноситься до Переліку першого типу, що перебуває у комунальній власності Надвірнянської міської територіальної громади, з наміром передати його в оренду.
  2. Надвірнянській міській раді оголосити та провести електронні торги (аукціон) на оренду частини димової труби та асфальтно-бетонної площадки загальною площею 15 кв.м. по вул. Грушевського, 168А, с.Назавизів, Надвірнянського р-ну, Івано-Франківської обл., у порядку, визначеному чинним законодавством України.
  3. Затвердити умови оренди майна для проведення аукціону:
    • встановити стартову орендну плату на рівні 1-го відсотка вартості об’єктів оренди;
    • строк оренди – 5 років.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.