УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 851-14/2021

Про прийняття та передачу на баланс сфітлофорних об’єктів

Керуючись Бюджетним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

вирішила:

  1. Прийняти на баланс Надвірнянської міської ради світлофорні об’єкти, встановлені в рамках реалізації проєкту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна».
  2. Передати безоплатно з балансу Надвірнянської міської ради на баланс КП «Надвірнакомунсервіс» світлофорні об’єкти, встановлені в рамках реалізації проєкту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна».
  3. Затвердити склад комісії з приймання–передачі світлофорних об’єктів, встановлені в рамках реалізації проєкту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна» (додаток 1).
  4. Комісії провести передачу матеріальних цінностей з балансу Надвірнянської міської ради на баланс КП «Надвірнакомунсервіс» Надвірнянської міської ради в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.