УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 852-14/2021

Про  намір передачі майна в оренду по пров. Котляревського 3а, м. Надвірна та укладення договору оренди з потенційним орендарем

Розглянувши звернення Управління культури та туризму Надвірнянської міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про оренду державного та комунального майна», постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 3 червня 2020 р. № 483, постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно» від 28.04.2021 № 630, Порядком передачі в оренду майна комунальної власності Надвірнянської міської територіальної громади» (нова редакція), міська рада

вирішила:

  1. Нежитлове приміщення по пров. Котляревського, 3а, м. Надвірна,  Надвірнянського р-ну, Івано-Франківської обл., площею 180,4 кв.м. вважати таким, що відноситься до   Переліку другого типу, що перебуває у комунальній власності Надвірнянської міської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону. Цільове призначення – розміщення додаткових класів Надвірнянської художньої школи.
  2. Затвердити умови оренди, які включають розмір орендної плати 1 грн. в рік та строк оренди – 5 років.
  3. Надвірнянській міські раді укласти договір оренди приміщення з потенційним орендарем та оприлюднити договір в електронній торговій системі в порядку, визначеному чинним законодавством.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.