УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 855-14/2021

Про затвердження Програми проведення заходів формування підрозділу та штабу району  територіальної оборони на 2022 рік.

Відповідно до статті 14 Закону України “Про основи національного спротиву” та на  виконання п. 17 ст. 91 “Бюджетного  кодексу  України” рішень Ради оборони  Івано-Франківської області та розглянувши проект Програми проведення заходів формування підрозділу та штабу району  територіальної  оборони на 2022 рік, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити Програму проведення заходів формування підрозділу та штабу району територіальної оборони на 2022 рік (додається).
  2. Визначити головним розпорядником коштів Програми – Надвірнянську міську раду, відповідальним виконавцем Програми – Командира військової частини А 7135.
  3. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми передбачаються при формуванні бюджету, виходячи із фінансування заходів територіальної оборони місцевого значення в межах відповідних видатків.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, законності і правопорядку (голова комісії Марцінковський Р.А.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.