УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 905-14/2021

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту м. Надвірна, Нижник М.І.

Розглянувши заяву Нижник Мирослави Іванівни, жительки персональні дані ипро надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту м. Надвірна, вул. Сірика, проїзд №3, гараж №59 інші представлені документи, керуючись ст. ст.12, 20, 118, 121, Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в межах населеного пункту м. Надвірна, вул. Сірика, проїзд №3, гараж №59, орієнтовною площею 0,0032 га.
  2. Зобов’язати Нижник Мирославу Іванівну, відповідно до п.1 даного рішення, розробити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у відповідності до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.