УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 911-14/2021

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Назавизів, Капніну Р.І.

Розглянувши заяву Капніна Ростислава Ігоровича, жителя персональні дані про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Назавизів, інші представлені документи, керуючись ст. ст.12, 20, 118, 121, Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в межах населенного пункту с. Назавизів, орієнтовною площею 0,1000 га.
  2. Зобов’язати Капніна Ростислава Ігоровича, відповідно до п.1 даного рішення, розробити проекти землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок у відповідності до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.