УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 912-14/2021

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби за рахунок земель запасу в межах населеного пункту с.Стримба урочище “Стримби”, урочище “Гниленька”

Розглянувши звернення старости Стримбівського старостинського округу Любомира Дубіщака від 18.11.2021 року, відповідно до ст.12,34,83,134,186,186-1,122-123, частини другої ст.134 Земельного кодексу України, керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної депутатської комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин, міська рада

вирішила:

  1. Надати Надвірнянській міській раді дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Надвірнянської міської територіальної громади в особі Надвірнянської міської ради для сінокосіння та випасання худоби (код згідно КВЦПЗ – 01.08) за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення орієнтованою площею 8,0 га урочище “Стримби”, орієнтованою площею 5,0 га урочище “Гниленька”, в межах населеного пункту с. Стримба.
  2. Надвірнянській міській раді розробити проект землеустрою у відповідності до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.