УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(чотирнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2021 року

№ 914-14/2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,5616 га в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Руднєва, 24а для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги та надання її в постійне користування КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району” Надвірнянської міської ради

Розглянувши заяву в.о. директора КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району” Надвірнянської міської ради Івана Бізіля, юридична адреса: м. Надвірна, вул. Руднєва, 24, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,5616 га в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Руднєва, 24а для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги; проект землеустрою, ст.123 Земельного кодексу України, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,5616 га в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Руднєва, 24а для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
  2. Надати КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району” Надвірнянської міської ради в постійне користування земельну ділянку загальною площею 2,5616 га в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Руднєва, 24а для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (код згідно КВЦПЗ – 03.03), кадастровий номер 2624010100:02:001:0879.
  3. КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району” Надвірнянської міської ради зареєструвати право постійного користування у відповідності до вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.