УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЦЕВА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

78405, Івано-Франківська область, м.Надвірна, вул.Гетьмана Мазепи, 29 тел.(03475)2-23-05, E-mail: Nadvirna_mr@ukr.net

Протокол №1

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

місто Надвірна
19 січня 2022 року

Головував: Голова Надвірнянської міської територіальної громади, голова Місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Андрійович Зіновій Мирославович.

Присутні: члени Місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (за окремим списком) та запрошені особи.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про епідемічну ситуацію на території Надвірнянської міської територіальної громади, пов’язану з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (С. Ємельянчук, Е.Сем’янів, О. Жеревчук, І. Гурмак)

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ:

Про епідемічну ситуацію на території Надвірнянської міської територіальної громади, пов’язану з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Слухали:

Ємельянчука Сергія Васильовича – директора КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради

Сем’янів Емілію Ірадіонівну – директора КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Надвірнянської міської ради.

Жеревчук Оксану Петрівну – начальника Надвірнянського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Гурмака Івана Григоровича – начальника районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

За результатами доповіді та з  урахуванням обговорення, комісія констатує, що епідемічна ситуація у регіоні є досить напруженою. З метою запобігання поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, стабілізації епідемічної ситуації  та на виконання вимог протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 18 січня 2022 року № 1, комісія вирішила:

 1. Керівникам структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, старостам старостинських округів, керівникам суб’єктів господарювання незалежно від форми власності:
  • вжити заходів щодо запровадження посиленого контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених постановою  Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 ‘‘Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, зі змінами;
  • забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації та необхідності вживати додаткових заходів, направлених на стримування швидкого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19;
  • обмежити проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій, тощо;
  • у разі подальшого збільшення рівнів захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання серед дітей дошкільного віку та учнів шкіл, ліцеїв тощо приймати рішення про призупинення навчально-виховного та виховного процесів.
   Термін: на час ускладнення епідемічної ситуації.
 2. Комунальному підприємству «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Надвірнянської міської ради (Е. Сем’янів) організувати та забезпечити збільшення обсягів тестування на гостру респіраторну хворобу COVID-19 методом ІХЛА відповідно до вимог «Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба» зі змінами, затвердженими наказом МОЗ України від 28 березня 2020 року № 722.
 3. Надвірнянському відділу поліції ГУ НП України в Івано-Франківській області (Є. Веретенський), районному відділу ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (І. Гурмак) посилити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
  Термін: на час ускладнення епідемічної ситуації.
 4. Відділу технічного забезпечення міської ради (В. Костик), Надвірнянському районному відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» (О. Жеревчук), районному відділу ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (І.Гурмак), Надвірнянському районному управлінню ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області (В. Федорчук) залучити засоби масової інформації для проведення широкого інформування та роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання карантинних обмежень та правил.
 5. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на сектор з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами.

Міський голова,
голови Місцевої комісії

Зіновій АНДРІЙОВИЧ

Секретар Місцевої комісії

Андрій ЛЕВИЦЬКИЙ

Міський голова, голова Місцевої комісії
Зіновій АНДРІЙОВИЧ

Секретар Місцевої комісії
Андрій ЛЕВИЦЬКИЙ