УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
восьмого скликання
(п’ятнадцята сесія, четверте пленарне засідання)
РІШЕННЯ
від 19 квітня 2022 року
№ 1006-15/2022
Про погодження місця розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності з продажу продовольчих товарів на вулиці Соборна (біля ФАПу) в с.Стримба, ФОП Тимінській У.Я.
Розглянувши заяву ФОП Тимінської Уляни Ярославівни щодо погодження місця розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності з продажу продовольчих товарів на вулиці Соборна (біля ФАПу) в с.Стримба, керуючись ст.28 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.26, 29, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №244 від 21.10.2011 року “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, міська рада
вирішила:
- Погодити місце розміщення ФОП Тимінській Уляні Ярославівні на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності з продажу продовольчих товарів на вулиці Соборна (між ФАП і будинком культури) в с.Стримба (площею 30,0 кв.м.), на термін три роки
- Укласти із ФОП Тимінською У.Я. договір щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою (на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою) для встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності з продажу продовольчих товарів на вулиці Соборна (між ФАП і будинком культури) в с.Стримба (30,0 кв.м.), на термін три роки. Плату за користування місцем для розміщення тимчасової споруди встановити у грошовому розмірі 12% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки (розрахунок плати є невід’ємною частиною договору). У п’ятиденний строк після укладення надати копію договору відповідному органу державної податкової служби.
- Зобов’язати ФОП Тимінську У.Я. протягом трьох місяців, з дня прийняття цього рішення, звернутись в управління архітектури та містобудування Надвірнянської міської ради через центр надання адміністративних послуг з заявою щодо оформлення паспорта прив’язки ТС, до якої додається:
- схема розміщення ТС з нанесеними існуючими інженерними мережами;
- ескізи фасадів ТС у кольорі М 1:50 (для стаціонарних ТС), які виготовляє суб’єкт господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат, або архітектор, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат;
- технічні умови щодо інженерного забезпечення (за наявності), отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж.
Зазначені документи замовником отримуються самостійно.
Повідомити управління архітектури та містобудування Надвірнянської міської ради про виконані вимоги паспорта ТС, із заявою встановленого зразка.
- Зобов’язати ФОП Тимінську У.Я. забезпечити:
- дотримання належного експлуатаційного стану та естетичного вигляду ТС, санітарного стану прилеглої території по периметру 10 м земельної ділянки для встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та правил благоустрою;
- встановити урни для сміття біля тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та на прилеглій території;
- укласти угоду із КП “Надвірнакомунсервіс” на вивіз та утилізацію твердих побутових відходів;
- забезпечити об’єкт електроенергією при обов’язковому погодженні з філією Надвірнянський РЕМ;
- після завершення робіт провести комплексний благоустрій прилеглої території.
- Встановити, що у разі невиконання ФОП Тимінською У.Я. вимог пунктів 2, 3, 4 цього рішення у визначений строк, вказане рішення втрачає чинність.
- Попередити ФОП Тимінську У.Я. про те, що у випадку недотримання вимог п.2,3,4 цього рішення, її буде притягнуто до адміністративної відповідальності, дане рішення буде відмінене, а тимчасова споруда буде демонтована.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.).
Міський голова
Зіновій АНДРІЙОВИЧ
Міський голова
Зіновій АНДРІЙОВИЧ