УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 325-9/2021

Про встановлення ставок із сплати земельного податку на 2022 рік на території Надвірнянської міської територіальної громади

З метою встановлення ставок земельного податку на території Надвірнянської міської ради та збільшення дохідної частини міського бюджету, що сприятиме стійкому соціально-економічному розвитку міста, керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Установити на території Надвірнянської міської територіальної громади ставки земельного податку на 2022 рік, згідно з додатком.
  2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради.
  3. Визнати такими що втратили чинність з 01.01.2022 року рішення Надвірнянської міської ради та Назавизівської, Верхньомайданської, Гвіздської, Краснянської, Лоївської, Стримбівської, Ліснотарновицької, Молодківської , Парищенської сільських рад щодо ставок земельного податку.
  4. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.
  5. Контроль за повнотою та своєчасністю перерахування збору до бюджету міста Надвірна здійснює Надвірнянська ДПІ ГУ ДПС в Івано-Франківській області.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.