УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 326-9/2021

Про ставки місцевих податків і зборів (єдиний податок, транспортний податок, збір за місця паркування транспортних засобів)

Згідно Податкового кодексу України, та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності, міська рада

вирішила:

 1. Встановити на території Надвірнянської міської територіальної громади ставки єдиного податку платників спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності:
  а) для першої групи платників єдиного податку 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного(податкового) року;
  б)  для другої групи платників єдиного податку 20% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного(податкового) року.
 1. Встановити на території Надвірнянської міської територіальної громади ставку збору за місця для паркування транспортних засобів в розмірі 0,03% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження паркувальної діяльності, за кожен день паркування.
 1. Встановити на території Надвірнянської міської територіальної громади ставку транспортного податку з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за легковий автомобіль з року випуску якого минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість якого становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
 2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради.
 3. Визнати такими що втратили чинність з 01.01.2022 року рішення Надвірнянської міської ради та Назавизівської, Верхньомайданської, Гвіздської, Краснянської, Лоївської, Стримбівської, Ліснотарновицької, Молодківської, Парищенської сільських  рад щодо ставок єдиного податку, збору за місця паркування транспортних засобів та ставки транспортного податку.
 4. Направити дане рішення для виконання в Надвірнянську державну податкову інспекцію ГУ ДПС в Івано-Франківській області.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.