УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 339-9/2021

Про надання згоди КНП «Центральна районна лікарня Надвірнянського району» Надвірнянської міської ради передати в оренду приміщення по вул. Грушевського, 12а, м. Надвірна

Розглянувши лист в.о директора КНП «Центральна районна лікарня Надвірнянського району» Ємельянчука С.В. щодо надання згоди на передачу в оренду майна, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

  1. Надати згоду КНП «Центральна районна лікарня Надвірнянського району» Надвірнянської міської ради на передачу в оренду частини приміщення холу по вул. Грушевського, 12 а, м. Надвірна, Надвірнянського р-ну, Івано-Франківської обл., площею 1 кв.м. для розміщення терміналу самообслуговування.
  2. Об’єкт оренди вважати таким, що відноситься до Переліку першого типу та зобов’язати балансоутримувача – КНП «Центральна районна лікарня Надвірнянського району» Надвірнянської міської ради провести аукціон на право оренди майна в порядку, визначеному чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.