УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 347-9/2021

Про надання дозволів на розробку детальних планів територій

Керуючись Законом України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 “Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”, враховуючи висновки постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури, міська рада

вирішила:

 1. Надати дозволи на розроблення детальних планів територій для уточнення положень генеральних планів населених пунктів Надвірнянської територіальної громади та визначення планувальної організації і розвитку території, згідно додатку.
 2. Надвірнянській міській раді в установленому порядку:
  2.1. Виступити замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної у п.1 цього рішення;
  2.2. Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, проведення громадських слухань, погодження та затвердження документації, зазначеної у п.1 цього рішення;
  2.3. Забезпечити врахування громадських інтересів і оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості в газеті “Народна воля”, на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради в процесі розроблення та розгляду містобудівної документації, зазначеної у п.1 цього рішення.
 3. Надати дозвіл заявникам, згідно додатку до даного рішення, звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на провадження господарської діяльності щодо розроблення містобудівної документації та має в складі сертифікованого архітектора, для виготовлення детального плану території. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок власних коштів.
 4. Розроблені та погоджені у встановленому законодавством порядку детальні плани територій подати на громадські слухання та на затвердження у Надвірнянську міську раду.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.