УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 349-9/2021

Про затвердження детального плану території для будівництва виробничо-складського корпусу на вул. Майданська, 5 в м.Надвірна ПАТ «НАФТОХІМІК ПРИКАРПАТТЯ»

Розглянувши заяву голови правління ПАТ «НАФТОХІМІК ПРИКАРПАТТЯ» Юркевича Ігоря Олександровича щодо затвердження детального плану території земельної ділянки площею 2,0005 га в межах населеного пункту м. Надвірна по вул. Майданська, 5 Івано-Франківської області для будівництва виробничо-складського корпусу, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити детальний план території земельної ділянки площею 2,0005 га в межах населеного пункту м. Надвірна по вул. Майданська, 5 Івано-Франківської області для будівництва виробничо-складського корпусу.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.