УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 361-9/2021

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність в межах населеного пункту м. Надвірна

Розглянувши заяви громадян про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність в м. Надвірна, враховуючи витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, інші представлені документи, керуючись ст. ст.12, 118, 121, 198, та п.1 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.55 Закону України «Про землеустрій», міська рада

вирішила:

  1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надати земельні ділянки у власність в межах населеного пункту м. Надвірна, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), згідно додатку.
  2. Зобов’язати громадян, вказаних в додатку до даного рішення, виконувати обов’язки власників відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.