УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 380-9/2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту с. Лісна Тарновиця на вул. М. Грушевського, 24 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій та надання її в постійне користування релігійній організації релігійної громади Української Православної церкви Київського патріархату “Святого Архистратига Михаїла”

Розглянувши заяву керівника релігійної організації релігійної громади Української Православної церкви Київського патріархату “Святого Архистратига Михаїла” Максим’юка Михайла Михайловича, юридична адреса: с. Лісна Тарновиця про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1216 га в межах населеного пункту с. Лісна Тарновиця на вул. М. Грушевського, 24 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій та передачу у постійне користування, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, проект землеустрою, керуючись ст. 123 Земельного кодексу України, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1216 га в межах населеного пункту с. Лісна Тарновиця на вул. М. Грушевського, 24, кадастровий номер 2624083201:01:002:0109 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (код згідно КВЦПЗ – 03.04).
  2. Надати релігійній організації релігійної громади Української Православної церкви Київського патріархату “Святого Архистратига Михаїла” у постійне користування земельну ділянку площею 0,1216 га в межах населеного пункту с. Лісна Тарновиця на вул. М. Грушевського, 24, кадастровий номер 2624083201:01:002:0109 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (код згідно КВЦПЗ – 03.04).
  3. Релігійній організації релігійної громади Української Православної церкви Київського патріархату “Святого Архистратига Михаїла” оформити (зареєструвати) право постійного користування на земельну ділянку в межах населеного пункту с. Лісна Тарновиця на вул. М. Грушевського, 24.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.