УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 390-9/2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Шевченка, 64«а» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та надання її в оренду Вінтоняку В.Й.

Розглянувши заяву Вінтоняка Василя Йосиповича, адреса проживання: персональні дані про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0300 га в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Шевченка, 64«а» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; технічну документацію, ст.124 Земельного кодексу України, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0300 га в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Шевченка, 64«а» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код згідно КВЦПЗ – 03.07).
  2. Надати Вінтоняку Василю Йосиповичу в оренду земельну ділянку площею 0,0300 га, в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Шевченка, 64«а» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код згідно КВЦПЗ – 03.07), земельно-кадастровий №2624010100:05:001:0271, на термін 5 (п’ять) років.
  3. Відповідно до Положення про встановлення орендної плати за землю на території м. Надвірна, яке затверджене рішенням від 21.12.2018р. №1294-29/2018 встановити Вінтоняку В.Й. річну орендну плату за користування земельною ділянкою в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Шевченка, 64«а» в грошовому розмірі, що становить 6% нормативно-грошової оцінки землі. Розрахунок орендної плати є невід’ємною частиною договору.
  4. Вінтоняку В.Й. в місячний термін оформити договір оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію у відповідності до вимог чинного законодавства. У п’ятиденний строк після державної реєстрації надати копію договору відповідному органу державної податкової служби.
  5. Витрати за складання та оформлення договору оренди землі сплачує орендар – Вінтоняк В.Й.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.