УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 392-9/2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок в межах населеного пункту м.Надвірна на вул.Соборна, 87«а» та надання її в оренду ТзОВ «БІК «Сігма»

Розглянувши заяву директора ТзОВ «БІК «Сігма», Страхова Івана Михайловича юридична адреса: м.Надвірна, майдан Шевченка, 3, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок в межах населеного пункту м.Надвірна на вул.Соборна, 87«а» площею 1,3707га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти; проект землеустрою, ст.124 Земельного кодексу України, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок в межах населеного пункту м.Надвірна на вул.Соборна, 87«а» площею 1,3707га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, (код згідно КВЦПЗ – 03.02).
  2. Надати ТзОВ «БІК «Сігма» у в оренду земельну ділянку загальною площею 1,3707га, що розташована в межах населеного пункту м.Надвірна на вул.Соборна, 87«а» для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, земельно-кадастровий №2624010100:07:001:0522, на термін 1 (один) рік.
  3. Відповідно до Податкового кодексу України та ЗУ «Про оренду землі» встановити з 03.06.2021р. ТзОВ «БІК «Сігма»., річну орендну плату за користування земельною ділянкою в межах населеного пункту м.Надвірна на вул.Соборна, 87«а» в грошовому розмірі, що становить 3% нормативно-грошової оцінки землі. Розрахунок орендної плати є невід’ємною частиною договору.
  4. ТзОВ «БІК «Сігма» в місячний термін оформити договір оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію у відповідності до вимог чинного законодавства. У п’ятиденний строк після державної реєстрації надати копію договору відповідному органу державної податкової служби.
  5. Витрати за складання та оформлення договору оренди землі сплачує орендар – ТзОВ «БІК «Сігма»
  6. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.