УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 395-9/2021

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Річна, 54б Купчак Н.Г.

Розглянувши заяву Купчак Наталії Гнатівни, жительки персональні дані про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Річна, 54б, інші представлені документи, керуючись ст. ст.12, 20, 124, 186-1, 198, та п.1 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Надати Купчак Наталії Гнатівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0,0145 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код згідно КВЦПЗ – 03.07) в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Річна, 54б, за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови.
  2. Зобов’язати Купчак Н.Г. розробити проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки у відповідності до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.