УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 415-9/2021

Про погодження межі землекористування земельною ділянкою в с. Верхній Майдан в ур. “Царина” для ведення особистого селянського господарства без підпису межівника Дутки І.І.

Розглянувши заяву Приймак Світлани Вікторівни, який проживає за адресою: персональні дані щодо погодження межі землекористування земельною в с. Верхній Майдан в ур. “Царина” для ведення особистого селянського господарства без підпису межівника Дутки І.І. акт виходу комісії по розгляду земельного спору від 27.05.2021 року, керуючись ст. ст.12, 118, 198 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Погодити Приймак Світлані Вікторівні межу користування земельною ділянкою площею 0,2065 га в с. Верхній Майдан в ур. “Царина” для ведення особистого селянського господарства без підпису межівника Дутки І.І. згідно земельно-кадастрової документації, виготовленої ФОП Максим’юк Ю.Ю., додається.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.