УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дев’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 03 червня 2021 року

№ 417-9/2021

Про погодження межі землекористування земельною ділянкою в с. Назавизів на вул. Новобудов, 73 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) без підпису межівника Мочарного С.В.

Розглянувши заяву Томина Андрія Івановича, який проживає за адресою: персональні дані щодо погодження межі землекористування земельною ділянкою в с. Назавизів на вул. Новобудов, 73 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) без підпису межівника Мочарного С.В., акт виходу комісії по розгляду земельного спору від 27.05.2021 року, керуючись ст. ст.12, 118, 198 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Погодити Томину Андрію Івановичу межу користування земельною ділянкою площею 0,1669 га в с. Назавизів на вул. Новобудов, 73 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) без підпису межівника Мочарного С.В., згідно земельно-кадастрової документації, виготовленої ФОП Максим’юк Ю.Ю., додається.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.