УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(двадцять сьома позачергова сесія)

РІШЕННЯ

від 07 листопада 2023 року

№ 1783-27/2023

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації та приватизацію об’єкта нерухомого майна

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», враховуючи рішення Надвірнянської міської ради від 30.11.2022 №1194-15/2022 «Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого приміщення  по вул.Рамішвілі,10», клопотання директора ТОВ «СИГМА-ІФ» Савчук Людмили Ігорівни щодо приватизації орендованого майна шляхом викупу, висновок постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності, міська рада

вирішила:

 1. Затвердити перелік об’єктів комунальної власності Надвірнянської міської територіальної громади, що підлягають приватизації (додаток 1).
 2. Надати дозвіл ТОВ «СИГМА-ІФ», як Орендарю, приватизувати шляхом викупу орендоване нежитлове приміщення площею 63,3 кв.м. за адресою: вул. Європейська (кол.Рамішвілі), 10, м. Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., у зв’язку зі здійсненням поліпшень орендованого майна, які неможливо відокремити від відповідного об’єкта без завдання йому шкоди, в розмірі не менш як 25 % ринкової вартості майна.
 3. Викуп провести за ціною, визначеною за результатами незалежної оцінки, зменшену на суму компенсації невід’ємних поліпшень, в сумі 413 096, 00 грн.:
  • ринкова вартість орендованого майна з поліпшенням визначена станом на 13.10.2023 становить 506400,00 без ПДВ
  • вартість здійснення невід’ємних поліпшень, підтверджених експертною оцінкою, визначена станом на 04.10.2023становить 93304,00 без ПДВ.
 4. Опублікувати інформацію про приватизацію об’єкта в електронній торговій системі згідно вимогам чинного законодавства.
 5. Після завершення приватизації об’єкта, вказаного в п.2 даного рішення, КП «Надвірнаводоканал» зняти його з балансу в усталеному законодавством порядку.
 6. Доручити міському голові Зіновію Андрійовичу укласти з директором ТОВ «СИГМА-ІФ» Людмилою Савчук в нотаріальному порядку договір купівлі-продажу нежитлового приміщення площею 63,3 кв.м. за адресою: вул.Європейська (кол.Рамішвілі),  10, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.
 7. Витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу, покласти на Покупця.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Зіновій АНДРІЙОВИЧ

Міський голова
Зіновій АНДРІЙОВИЧ

Додаток до рішення Надвірнянської міської ради від 07.11.2023 №1783-27/2023 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації та приватизацію об’єкта нерухомого майна”

ПЕРЕЛІК
об’єктів комунальної власності Надвірнянської міської територіальної громади, що підлягають приватизації

Назва об’єкта Місцезнаходження об’єкта Площа об’єкта Спосіб приватизації
1 Нежитлове приміщення вул. Європейська (кол.Рамішвілі) 10, м. Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78400 63,3 кв.м Викуп орендарем (без аукціону)

Секретар міської ради                                                                       

Тарас ПЕКАРСЬКИЙ