УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 1 липня 2021 року

№ 444-10/2021

Про  намір передачі майна в оренду по вул. Грушевського 41, с. Верхній Майдан

Розглянувши звернення Івано-Франківської дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»,  керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

  1. Нежитлове приміщення по вул.Грушевського 41, с. Верхній Майдан, Надвірнянського           р-ну, Івано-Франківської обл., площею 12.0 кв.м. вважати таким, що відноситься до   Переліку другого типу, що перебуває у комунальній власності Надвірнянської міської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону.
  2. Надвірнянській міській раді передати в оренду АТ «Укрпошта» (код ЄДРПОУ 21560045) приміщення, зазначене в пункті 1 цього рішення, без проведення аукціону для розміщення відділення поштового зв’язку.
  3. Затвердити умови оренди, які включають розмір орендної плати відповідно до Методики розрахунку орендної плати за державне майно, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 № 630, та строк оренди – 1 рік.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.