УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 1 липня 2021 року

№ 446-10/2021

Про затвердження Порядку передачі в оренду майна комунальної власності Надвірнянської міської територіальної громади» (нова редакція)

З метою створення умов для ефективної реалізації повноважень місцевого самоврядування Надвірнянської міської територіальної громади в галузі оренди об’єктів нерухомого майна, з метою підвищення ефективності використання нерухомого майна комунальної власності Надвірнянської міської територіальної громади, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про охорону культурної спадщини», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» №483 від 3 червня 2020 р., міська рада

вирішила:

  1. Затвердити «Порядок передачі в оренду майна комунальної власності Надвірнянської міської територіальної громади» (нова редакція) (додаток 1).
  2. Дане рішення оприлюднити в районній газеті «Народна Воля» та на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради.
  3. Рішення набирає чинності з 01.08.2021.
  4. Вважати таким, що втратив чинність з 31.07.2021 «Порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Надвірна», затверджений рішенням Надвірнянської міської ради від 03 жовтня 2019 року №1547-36/2019.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Т.В.Новосельський).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.