УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2021 року

№ 117-5/2021

Про затвердження комплексної Програми розвитку та життєзабезпечення КНП “Надвірнянська ЦРЛ” Надвірнянської міської ради на 2021 рік 

З  метою розв’язання проблем охорони здоров’я населення Надвірнянської міської територіальної громади, керуючись Законами України:  “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, розпорядженням Кабінету Міністрів України “Про схвалення  Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я” від  30.11.2016 № 1013-р, відповідно до Бюджетного кодексу України,  враховуючи висновки постійних комісій міської ради, міська рада

вирішила:

1. Затвердити комплексну Програму розвитку та життєзабезпечення КНП “Надвірнянська ЦРЛ” Надвірнянської міської ради на 2021 рік, додається.

2. Головному розпоряднику та комунальним підприємствам, визначеним виконавцями заходів програми, забезпечити їх реалізацію протягом поточного року.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту, законності і правопорядку (голова комісії Марцінковський Р.А.)

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.