УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2021 року

№ 118-5/2021

Про затвердження Програми інфекційного контролю та дотримання заходів    із    запобігання   інфекцій, пов’язаних  з наданням медичної допомоги в КНП “Надвірнянська ЦРЛ” Надвірнянської міської ради на 2021-2025 роки

З  метою реалізації заходів  Концепції Державної цільової програми здійснення контролю за поширенням внутрішньо лікарняних інфекцій на період до 2025 року, керуючись Законами України:  “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, відповідно до Бюджетного кодексу України,  враховуючи висновки постійних комісій міської ради, міська рада

вирішила:

1. Затвердити Програму інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги в КНП “Надвірнянська ЦРЛ” Надвірнянської міської ради на 2021-2025 роки, додається.

2. Головному розпоряднику та комунальним підприємствам, визначеним виконавцями заходів програми, забезпечити їх реалізацію.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту, законності і правопорядку (голова комісії Марцінковський Р.А.)

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.