УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2021 року

№ 123-5/2021

Про надання дозволу на списання демонтованих б/у елементів системи опалення Надвірнянському ЗДО (ясла-садок) “Вогник” Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області

Розглянувши клопотання керівника Надвірнянського ЗДО (ясла-садок) “Вогник” Аксьонової М.І. щодо надання дозволу на списання демонтованих б/у елементів системи опалення та дозволити здати їх на металобрухт, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

1. Надати дозвіл Надвірнянському ЗДО (ясла-садок) “Вогник” на списання демонтованих б/у елементів системи опалення, а саме:

  • ребер – 830 (орієнтовною вагою 6 075 кг.);
  • регістри – 3 шт.;
  • батареї металеві – 8 шт.;
  • труби (металопластикові) – 35м.;
  • труби пластикові – 65 м.

2. Надвірнянському ЗДО (ясла-садок) “Вогник” (Аксьонова М.І.) оформити списання відповідними актами.

3. Доручити Надвірнянському ЗДО (ясла-садок) “Вогник” здати на металобрухт б/у елементи системи опалення, отриманих після ремонту. Кошти, отримані від реалізації металобрухту, зарахувати на спеціальний рахунок для потреб ЗДО (ясла-садок) “Вогник”.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.