УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2021 року

№ 124-5/2021

Про надання дозволу на списання ренгенапарату КНП “Надвірнянська ЦРЛ” Надвірнянської міської ради

Розглянувши клопотання директора КНП “Надвірнянська ЦРЛ” Ємельянчука  С.В. щодо  надання дозволу на списання ренгенапарату РУМ-20М, інвентарний номер №1047024, 1991 року вводу в експлуатацію, в зв’язку з тим, що даний апарат не підлягає ремонту, згідно висновку ТзОВ “ЛЕВІЛЬ”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

1. Надати дозвіл КНП “Надвірнянська ЦРЛ” на списання ренгенапарату РУМ-20М, інвентарний номер № 1047024, 1991 року вводу в експлуатацію, початкова вартість 169833,00 грн., залишкова вартість 0 грн., в зв’язку з тим, що даний апарат не підлягає ремонту.

2. Доручити КНП “Надвірнянська ЦРЛ” (Ємельянчук С.В.) провести списання рентгенапарату РУМ-20М у порядку, визначеному чинним законодавством України, та оформити списання відповідними актами.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.