УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2021 року

№ 125-5/2021

Про прийняття в комунальну власність Надвірнянської міської територіальної громади, в особі Надвірнянської міської ради та передачу на баланс КП “Надвірнакомунсервіс” мережі вуличного освітлення старостинських округів  Надвірнянської міської ради

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”,  Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, рекомендації постійних депутатських комісій з питань планування, бюджету, майна і власності, міська рада

вирішила:

1. Прийняти безоплатно в комунальну власність Надвірнянської міської територіальної громади, в особі Надвірнянської міської ради, мережі вуличного освітлення населених пунктів старостинських округів  Надвірнянської міської ради, а саме: Молодківського старостинського округу, Гвіздського старостинського округу, Ліснотарновицького старостинського округу, Стримбівського старостинського округу, Парищенського старостинського округу, Лоївського старостинського округу, Назавизівського старостинського округу, Верхньомайданського старостинського округу, Краснянського старостинського округу (згідно додатку 1).

2. Передати безоплатно  вище зазначені мережі вуличного освітлення старостинських округів, які ввійшли в Надвірнянську МТГ на баланс комунального підприємства “Надвірнакомунсервіс”.

3. Контроль за виконання рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.) та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології (голова комісії Мандзюк В.М.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.