УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2021 року

№ 129-5/2021

Про надання дозволів на розробку   детальних планів територій в м.Надвірна

Керуючись Законом України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 “Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”, враховуючи висновки постійної комісії з питань архітектури, містобудування, благоустрою та зовнішньої реклами, міська рада

вирішила:

 1. Надати дозволи на розроблення детальних планів територій для уточнення положень генерального плану м.Надвірна та визначення планувальної організації і розвитку частини території м.Надвірна, згідно додатку.
 2. Надвірнянській міській раді  в установленому порядку:
  • Виступити замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної у п.1 цього рішення;
  • Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, проведення громадських слухань, погодження та затвердження документації, зазначеної у п.1 цього рішення;
  • Забезпечити врахування громадських інтересів і оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості в газеті “Народна воля”, на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради в процесі  розроблення та розгляду містобудівної документації, зазначеної у п.1 цього рішення.
 3. Надати дозвіл заявникам, згідно додатку до даного рішення, звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на провадження господарської діяльності щодо розроблення містобудівної документації та має в складі сертифікованого архітектора, для виготовлення детального плану території. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок власних коштів.
 4. Розроблені та погоджені у встановленому законодавством порядку детальні плани територій подати на громадські слухання та затвердження у Надвірнянську міську раду.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.