УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2021 року

№ 131-5/2021

Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.Калнишевського, б/н в м.Надвірна гр.Рожко А.В.

Розглянувши заяву Рожко Аліни Василівни, жительки м.Надвірна, вул. персональні дані щодо затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. вул.Калнишевського, б/н в м.Надвірна, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 20, 118, 121, 186-1, 198 Земельного кодексу України,  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, містобудування, благоустрою та зовнішньої реклами та з питань землекористування та земельних відносин, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити детальний план території площею 0,0970 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.вул.Калнишевського, б/н в м.Надвірна.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.)

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.