УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2021 року

№ 132-5/2021

Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул.Сірика, проїзд №6, гараж№158 в м.Надвірна та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зьолі І.В.

Розглянувши заяву Зьоли Ігоря Васильовича, жителя м.Надвірна, вул.персональні дані щодо затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул.Сірика, проїзд №6, гараж №158  та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м.Надвірна, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 20, 118, 121, 186-1, 198 Земельного кодексу України,  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, містобудування, благоустрою та зовнішньої реклами та з питань землекористування та земельних відносин, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити детальний план території площею 0,0036 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул.Сірика, проїзд №6, гараж №158 в м.Надвірна.
  2. Надати дозвіл Зьолі Ігорю Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0036 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул.Сірика, проїзд №6, гараж №158 в м.Надвірна.
  3. Зобов’язати Зьолу І.В. розробити проект землеустрою у відповідності до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.) та з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії  Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.