УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2021 року

№ 135-5/2021

Про визнання  таким що втратило чинність рішення виконкому Надвірнянської міської ради №152 від 25.06.1980 “Про виділення земельної ділянки під спорудження автогаражів для зберігання легкових автомобілів, що мають в особистому користуванні громадяни”

Розглянувши заяву Василюка Олександра Дмитровича, жителя м.Надвірна, вулперсональні дані щодо визнання таким, що втратило чинність рішення виконкому Надвірнянської міської ради №152 від 25.06.1980 “Про виділення земельної ділянки під спорудження автогаражів для зберігання легкових автомобілів, що мають в особистому користуванні громадяни”, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому Надвірнянської міської ради №152 від 25.06.1980 “Про виділення земельної ділянки під спорудження авто гаражів для зберігання легкових автомобілів, що мають в особистому користуванні громадяни” відповідно до поданої заяви.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.) .

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.