УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2021 року

№ 162-5/2021

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м.Надвірна на вул.Панаса Мирного, 1 для учбово-виробничих потреб Надвірнянському районному спортивно-технічному клубу Товариства сприяння обороні України

Розглянувши заяву т.в.о. керівника Надвірнянського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Плешивенко Ольги Борисівни, юридична адреса: м.Надвірна, вул.Панаса Мирного, 1, про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,2455 га в м.Надвірна на вул.Панаса Мирного, 1 для учбово-виробничих потреб, державний акт на право постійного користування землею ІІ-ІФ№000444 від 20.11.1996, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.123, 134 Земельного кодексу України,  міська рада

вирішила:

  1. Надати Надвірнянському районному спортивно-технічному клубу Товариства сприяння обороні України дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,2455 га в м.Надвірна на вул.Панаса Мирного, 1 для учбово-виробничих потреб (класифікація видів цільового призначення земель 03.02).
  2. Надвірнянському районному спортивно-технічному клубу Товариства сприяння обороні України оформити технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у відповідності до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.