УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 17 серпня 2021 року

№ 506-11/2021

Про затвердження «Детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку на вул. Івасюка в с. Гвізд Надвірнянської територіальної громади» Типусяку В.І.

Розглянувши заяву Типусяка Василя Івановича, жителя с. Гвізд вул.персональні дані  щодо затвердження «Детального плану території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку на вул. Івасюка в с. Гвізд Надвірнянської територіальної громади Івано-Франківської області», керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити «Детальний план території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку на вул. Івасюка в с. Гвізд Надвірнянської територіальної громади Івано-Франківської області».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.