УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 17 серпня 2021 року

№ 510-11/2021

Про визнання таким, що втратило чинність рішення Надвірнянської міської ради №132 від 10.06.1981 року «Про виділення земельної ділянки під спорудження авто гаражів для зберігання легкових автомобілів, що маються в особистому користуванні громадян»

Розглянувши заяву Гнатків Ольги Михайлівни, адреса проживання: м. Надвірна, вул.персональні дані щодо визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Надвірнянської міської ради  №132 від 10.06.1981 року «Про виділення земельної ділянки під спорудження авто гаражів для зберігання легкових автомобілів, що маються в особистому користуванні громадян», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

вирішила:

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Надвірнянської міської ради №132 від 10.06.1981 року «Про виділення земельної ділянки під спорудження авто гаражів для зберігання легкових автомобілів, що маються в особистому користуванні громадян».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.