УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 17 серпня 2021 року

№ 512-11/2021

Про продаж через земельні торги (аукціон) права оренди земельної ділянки площею 2,4233 га в межах населеного пункту м.Надвірна на вул. Сірика для обслуговування штучного водосховища та встановлення технічно-господарських приміщень по обслуговуванню водосховища для рибогосподарських потреб та організацію земельних торгів

Розглянувши документацію, розроблену Надвірнянською міською радою, на земельну ділянку площею 2,4233 га в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Сірика для обслуговування штучного водосховища та встановлення технічно-господарських приміщень по обслуговуванню водосховища для рибогосподарських потреб для продажу права оренди цієї земельної ділянки через земельні торги (аукціон), ст.26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12, 128-134 Земельного кодексу України, враховуючи висновок постійної депутатської комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин, міська рада

вирішила:

  1. Провести земельні торги (аукціон) з продажу права оренди земельної ділянки площею 2,4233 га для обслуговування штучного водосховища та встановлення технічно-господарських приміщень по обслуговуванню водосховища для рибогосподарських потреб в межах населеного пункту м. Надвірна на вул. Сірика (кадастровий №2624010100:03:001:1193), за рахунок земель водного фонду комунальної власності.
  2. Встановити стартовий розмір річної орендної плати 3% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, вказаної в п. 1 цього рішення, в сумі 123 950,60 грн. (сто двадцять три тисячі дев’ятсот п’ятдесят гривень 60 копійок) та встановити крок земельних торгів у розмірі 1,0% (один відсоток) стартової ціни (лота) продажу права оренди земельної ділянки, що становить 1239,50 грн. (одна тисяча двісті тридцять дев’ять гривень 50 копійок).
  3. Встановити термін оренди земельної ділянки, вказаної в п. 1 цього рішення, 10 (десять) років.
  4. Земельні торги (аукціон) з продажу з продажу права оренди земельної ділянки провести в порядку, визначеному ст.134-139 Земельного Кодексу України.
  5. Уповноважити Надвірнянського міського голову Андрійовича З.М. на укладення/підписання договору оренди земельної ділянки, вказаної в п. 1 цього рішення, яка виставляється на земельні торги (аукціон), із переможцем земельних торгів.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.