УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(п’ятнадцята сесія, четверте пленарне засідання)

РІШЕННЯ

від 19 квітня 2022 року

№ 1036-15/2022

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Мирне Надвірнянської міської територіальної громади

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Мирне Надвірнянської міської територіальної громади, розроблену ТзОВ “Західземлепроект плюс”, враховуючи “Положення про державний фонд документації із землеустрою”, на виконання вимог ст. 15,18,23 Закону України “Про оцінку земель”, Постанову Кабінету Міністрів України від 23.03.1995 року №213 “Про методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”, керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 5,26,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” враховуючи висновок постійної депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Мирне Надвірнянської міської територіальної громади.
  2. Встановити, що визначення кожного з локальних факторів для окремої земельної ділянки проводити на основі карти впливу локальних факторів оцінки.
  3. Зобов’язати платників орендної плати внести зміни в договори оренди землі в частині розрахунку орендної плати за земельні ділянки, починаючи 01.01.2023 року, застосовуючи нормативну грошову оцінку земель населеного пункту с. Мирне Надвірнянської міської територіальної громади, яка затверджена цим рішенням.
  4. В зв’язку з прийнятим п.1 даного рішення, вважати таким, що втрачає чинність з 01.01.2023 року рішення Назавизівської сільської ради від 18.12.2012 року №1-19/2012 “Про затвердження нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту с. Мирне”.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Зіновій АНДРІЙОВИЧ

Міський голова
Зіновій АНДРІЙОВИЧ