УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дванадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 21 жовтня 2021 року

№ 602-12/2021

Про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул.Сірика, проїзд №2, гараж №114 в м.Надвірна, Пятишкін В.Л.

Розглянувши заяву Пятишкіна Вячеслава Леонідовича, жителя м.Надвірна, персональні дані, щодо затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул.Сірика, проїзд №2, гараж №114 в м.Надвірна, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 20, 118, 121, 186-1, 198 Земельного кодексу України, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури.

вирішила:

  1. Затвердити детальний план території площею 0,0041 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул.Сірика, проїзд №2, гараж №114 в м.Надвірна.
  2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу на вул.Сірика, проїзд №2, гараж №114 в м.Надвірна площею 0,0041 га у відповідності до чинного законодавства Пятишкіну Вячеславу Леонідовичу.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.), постійну комісію з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.