УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дванадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 21 жовтня 2021 року

№ 655-12/2021

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, та надання дозволу на розроблення детального плану території

З метою виділення земельних ділянок в с. Стримба учасникам АТО/ООС враховуючи «Протокол ради голів фракцій та голів комісій» Надвірнянської міської територіальної громади від 18.10.2021 року, керуючись ст.ст. 13, 14, 142-144 Конституції України,  Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, ст.ст. 26, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, міська рада

вирішила:

 1. Надати дозвіл Надвірнянській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, яка розташована в межах села Стримба Надвірнянської територіальної громади, площею 61,4071 га (кадастровий номер 2624086500:02:002:0029)
 2. Надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки комунальної власності, яка розташована в межах села Стримба Надвірнянської територіальної громади, площею 61,4071 га (кадастровий номер 2624086500:02:002:0029)
 3. Надвірнянській міській раді в установленому порядку:
  • Виступити замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної у п.2 цього рішення;
  • Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, проведення громадських слухань, погодження та затвердження документації, зазначеної у п.2 цього рішення;
  • Забезпечити врахування громадських інтересів і оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості в газеті “Народна воля”, на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради в процесі розроблення та розгляду містобудівної документації, зазначеної у п.1 цього рішення.
 4. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів з місцевого бюджету.
 5. У встановленому законодавством порядку детальний план територій подати на громадські слухання та на затвердження у Надвірнянську міську раду.
 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.) та на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.