УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(дванадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 21 жовтня 2021 року

№ 600-12/2021

Про затвердження «Детального плану території окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Озерна (масив Садовий №2) в с. Мирне Надвірнянської територіальної громади»  Максимчук С.М.

Розглянувши заяву Максимчука Степана Миколайовича жителя персональні дані щодо затвердження «Детального плану території окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Озерна (масив Садовий №2) в с. Мирне Надвірнянської територіальної громади», керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити «Детальний план території окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Озерна (масив Садовий №2) в с. Мирне Надвірнянської територіальної громади (кадастровий №2624084202:01:004:0036, площа 0,0531 га).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.