УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(двадцять восьма позачергова сесія)

РІШЕННЯ

від 23 листопада 2023 року

№ 1798-28/2023

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду землі», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2004 року №220 «Про затвердження Типового договору оренди землі», Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності, міська рада

вирішила:

  1. Внести зміни в додаток до рішення міської ради від 03.11.2022 року №1175-15/2022 «Про затвердження типового договору оренди землі» п.14 Типового договору оренди землі викласти в такій редакції:
    «14. У разі невнесення орендної плати у строки, визначені цим договором: – у 10-денний строк сплачується штраф у розмірі 100 відсотків річної орендної плати, встановленої цим договором; – справляється пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від несплаченої суми за кожний день прострочення».
  1. Попередньо укладені та зареєстровані згідно чинного законодавства договори оренди землі вважати чинними.
  2. Управлінню земельних ресурсів Надвірнянської міської ради враховувати дане рішення при підготовці договорів оренди земель комунальної власності.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Зіновій АНДРІЙОВИЧ

Міський голова
Зіновій АНДРІЙОВИЧ