УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(третя сесія)

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2020 року

№ 46-3/2020

Про створення управління культури і туризму Надвірнянської міської ради, затвердження Положення про управління культури і туризму та вжиття заходів щодо його державної реєстрації

Враховуючи рішення Надвірнянської міської ради від 08.12.2020 №17-2/2020 “Про затвердження структури, штатного розпису Надвірнянської міської ради”, керуючись частиною 1 статті 87 Цивільного кодексу України, пунктом 2 частини 2 статті 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, підпунктом 6 пункту 1 статті 26, частиною 4 статті 54, статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Створити виконавчий орган ради – управління культури і туризму Надвірнянської міської ради у статусі юридичної особи публічного права.
  2. Затвердити Положення про управління культури і туризму Надвірнянської міської ради, додається.
  3. Керівнику управління культури і туризму Надвірнянської міської ради здійснити заходи щодо державної реєстрації юридичної особи – управління культури і туризму Надвірнянської міської ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.